3 věci, které nesmí chybět na luxusní zahradě

Pokud toužíte po luxusní zahradě, tyto tři věci tam prostě nesmí chybět.

Altánek

Je horké léto a vy netoužíte po ničem jiném než společně se svojí rodinou strávit prázdninové odpoledne. Jenže na piknik je vedro a uvnitř domu se Vám být nechce. Ideální variantou je pro Vás dřevěný altánek uprostřed zahrady, je sice na čerstvém letním vzduchu, ale zároveň přikrytí pod stříškou, takže je v něm příjemný chládek a vy tu tak můžete bez obav prosedět několik hodin.
Altánek je sice v téhle době už trochu zastaralá věc a mnohem častěji je nahrazován takzvanou „zimní zahradou“, avšak pokud máte velkou zahradu s bujnou přírodou, altánek Vám tam prostě nesmí chybět. Nabízí příjemné posezení nejen v létě, ale poslouží i jako úschovna zahradních pomůcek v zimě.
posezení v altánku.jpg

Bazén

Opět je horké letní vedro a vy se po namáhavé práci na zahradě chcete zchladit. Jenže do sprchy se Vám nechce, protože byste se dneska už k ničemu nedohrabali. Takže bazén je Vaší jedinou nadějí. V téhle době pro ty, kdo mají dům bazén prostě nutností, je s ním sice poměrně dost práce, a pokud nevíte jak se o něj pořádně starat, tak Vám nepomůže nic jiného než tenhle článek , ale za tu dřinu to stojí.
Nejenže je to nekonečná studnice zábavy pro děti všeho věku, ale i příjemné osvěžení pro už dospělé jedince. Kdo v téhle době nemá bazén, prostě jakoby nežil.
grilované párky.jpg

Gril

Když je příjemný letní večer a Vás už obyčejné vaření prostě nebaví, není nic lepšího než si sednout ven (a možná i pod Váš altánek) a udělat si pořádné grilované klobásy nebo rovnou celé kuře. Gril je prostě na zahradu s bazénem prostě nutností, a kdo ho nemá, připravuje se o velké kouzlo zahrady. A navíc pokud si ke grilu pořídíte teplomet, můžete grilovat i během jarních či podzimních večerů. A takový grilovaný losos chutná za dlouhých podzimních večerů prostě skvěle!