Ať má i vaše dítě ty nejlepší narozeniny

S dospívajícími dětmi už nestačí pojmout narozeninovou oslavu jako něco, co můžete oslavit pouze v prostředí, které tolik znají – tedy doma. Je nutné, abyste si dali práci i s tím, jak se dopracovat k tomu, aby byla párty pro vaše dítě neuvěřitelnou vzpomínkou pro všechny děti a dospělé účastníky.
Uspořádejte ji tedy i vy na místě, které si děti zamilují především díky tomu, že bude plné lákavých atrakcí.
dětská skákací atrakce

Oslava, na které se bude pouze skákat

Žádné dítě neodmítne možnost – prožít den na trampolíně. Pokud už tento báječný vynález nemáte doma, dopřejte vašim ratolestem možnost, vyskákat se od rána do večera v trampolínovém parku, které je pro oslavu narozenin přímo stvořené.
Velké množství atrakcí, disciplín, ale i netradičních sportů potěší všechny děti různé kategorie.Neváhejte se tedy zaměřit pouze na potřeby a požadavky vašich dětí a umožněte jim prožít den přesně v takovém duchu, který jich ohromí.
narozeninová výzdoba

V JumpParku se obraťte na služby trenéra

Zkušený trenér, který vám může být dobrým spojencem v době oslavy vašeho dítěte se postará o to, aby byla nezapomenutelná v každém ohledu. Kromě všech důležitých příprav nabídne vašim dětem i pestrý program, který bude pro nich zajímavý. Naučí jich různé triky, dohlédne na nich při jejich dovádění a ukáže jim všechny možnosti k tomu, jak si skákání užít všemi deseti.

Zábava je vždy na prvním místě

Aby byla vaše párty na kvalitní úrovni, nepochybně na ní nesmí chybět ani narozeninový dort. Ten si můžete přinést vlastní a o další neméně důležité pohoštění se postará občerstvení, které nalezete v JumpParku. Po malé přestávce, kdy si všichni členové vaší párty dopřejí dostatek jídla a pití, se už budete věnovat pouze tomu, o co v JumpParku nejvíce běží – neomezenému skákání.
Zúčastněte se všech atrakcí a dovádění na trampolínách společně s vašimi dětmi a užijte si den plný nových zážitků a zkušeností.S volbou místa, kterému děti a dospělí podlehnou už po samotném vstupu, rozhodně nic nezkazíte, ať už je vaše dítě mladší nebo naopak o něco starší.