Báječný prožitek

Smyslnost, prožitek, city. To všechno dohromady spolu souvisí. Nejvíce to jde vidět v případě, že se vám něco líbí. Člověk je nadšený a vzrušený, plný spokojenosti a pocitů štěstí. Ovšem podobných pocitů se samozřejmě dosáhne i jinými způsoby.
Rádi bychom Vám představili služby, které jsou báječným uvolněním a ještě lepším odreagováním. Jsou zaměřené na vaše tělo, ale i mysl, takže si to zkrátka hluboce užijete a pocítíte mnoho zajímavých pocitů, které vás budou mrazit až na zádech, ale tím nejkrásnějším způsobem.

 Erotická masáž Prahaje způsob nového myšlení a nového stylu života. Klademe důraz na to, aby zde byl zachován trend, který je pro tuto oblast typický, tedy aby se v žádném případě nejednalo o pohlavní styk. Naše dámy jsou profesionálkami, takže se od nich můžete nechat hýčkat od rána do večera, pokaždé je některá z nich přítomná.

Máme opravdu širokou nabídku žen, ze kterých si můžete vybrat. Větší či menší svou postavou. Krásné a svůdné, které vás budou už od začátku provázet další smyslností, kterou zde zažijete. Pánové se jistě těší na pocity uvolnění a samozřejmě také uspokojení, které se jistě záhy dostaví a to ve velkém stylu.

Všechny naše dámy jsou opravdu šikovné a umí to jak s ženami, tak i s muži, na které se specializujeme. Ovšem je zde možnost i hýčkání pro páry, kdybyste si přáli přijít se svým partnerem či partnerkou. Jistě to bude něco naprosto nového, co jste ještě předtím nikdy nezažili. Takže proč nezkusit změnu? Dobrodružství, které se vám možná zalíbí.

Můžete si přát různé druhy masáží:
1.       Erotická, která je svým způsobem nejoblíbenější. Má velice zajímavý styl a všechny záhyby na vašem těle budou plesat, jak si to budou užívat.

2.       Lingham, tedy masáž penisu, zde se zaměřují na váš úd. U tohoto způsobu se můžete těšit na vyvrcholení, které bude opravdu velkolepé.

3.       Nuru, kde se bude dotýkat vaše dáma celým svým tělem právě vašeho těla. Obklopí vás její něha, ale také teplé hřejivé tělo, které vám dá sílu.

Mýdlová nebo olejová, při které se používají speciální mýdlové prostředky nebo různé druhy olejíčků. Ty vám pomohou, abyste se uvolnili a všechno si vychutnali.