Buďte svým vlastním pánem ve výběru programu na večer

Už vás nebaví opakování seriálů, jejichž obsah už není ani aktuální, ani zábavný? Nejste sami. V dnešní době lidé televizi samotnou opouštějí. Přesedlávají na internetové pořady, jejichž obsah je více než aktuální, zajímavý a hodnotný. Pokud vás zajímá nějaký nejnovější film, nemusíte čekat, až televizní stanice dostane za tři roky licenci, kdy se na daný, avšak už neaktuální, film konečně podíváte.
s tabletem v baru

Každý svého štěstí strůjce

Novinky ze světa lze sledovat i přes ověřené portály, proto vynechejte večerní seance a čekání na zprávy začínající každý den ve stejný čas skoro se stejnými moderátory. Co se týče filmů, je vám nabídnuto několik možností. Těmi jsou:
·         Shlédnout prostřednictvím stránek s filmy ihned k puštění
·         Webové stránky kde si daný obsah stáhnete do svého zařízení
Doporučujeme vám informovat se o nejžhavějších seriálech na portálu csfd.cz nebo imdb.com, kde se vám naskytne hodnocení, recenze, fotografie či trailery ke konkrétnímu filmu.
Pokud jste nadšencem pro filmy, nakupte si příslušenství. Co takhle plazmovou televizi s úhlopříčkou padesát palců a s HDMI (zkratka pro nekomprimovaný obraz a zvukový signál, HDMI kabelem propojíte notebook s do plasmové televize a film se přehrává na ní) plus dobré reproduktory, abyste měli pocit, že sedítekině? Tomu se teprve říká pořádná podívaná!
klíč na klávesnici

Procvičte si jazyk

Máte ve zvyku poslouchat česky hovořící herce a u televize pomalu, avšak jistě klimbáte? Co takhle spojit zábavu s užitečným a stáhnout si film v originálním jazyce (ve většině případů v angličtině), přidat k tomu české, anglické nebo jiné titulky a prozkoušet tak svoje znalosti z cizích jazyků? Zdá se vám to jako dřina? Věřte, že tomu tak není. Budete schopni rozpoznat, zda překladatel využil správných a vhodných výrazů, či nikoli. Stane se tak i nové diskutované téma s partnerem či rodinou na trochu vyvýšenější úrovni.