Dům se zvláštním režimem pro lidi trpící alzheimerem

Pokud máte někoho v rodině, kdo trpí Alzheimerovým onemocněním nebo stařeckou demencí a vyžaduje celodenní péči, pak využijte dostupné sociální služby v podobě umístění takovéhoto člověka do našeho speciálního domova alzheimer, kde je o takové lidi perfektně postaráno díky nonstop režimu. V tomto zařízení se lidé cítí téměř jako doma, a to díky sympatickému rodinnému prostředí a možnosti dovybavení pokojů vlastními věcmi. Stačí jen vyplnit žádost o přijetí a přiložit k ní potvrzení ošetřujícího lékaře. O lidi trpící Alzheimerem nebo některým typem stařecké demence je v tomto zařízení postaráno s veškerou zdravotnickou a odbornou péčí.

Pro klienty je přímo v areálu k dispozici jídelna, která nabízí jídlo z kvalitních a hodnotných surovin, které je navrženo přímo specialisty na zdravou a plnohodnotnou stravu.

K dispozici je také přímo u tohoto zařízení soukromý park, který doslova láká ke každodenním procházkám nebo posezení na lavičce a umožňuje tak pobyt na čerstvém vzduchu na dosah ruky. Klienti tak nejsou neustále jen zavřeni mezi čtyřmi stěnami, ale po pár krocích mají přímo v areálu k dispozici tak důležitý kousek přírody, který podpoří jejich fyzické i psychické zdraví.

Samozřejmě také v našem centru nechybí kvalifikovaný zdravotní personál, zkušení sociální pracovníci, rehabilitační pracovníci a také externí spolupracovníci z různých oborů, jakými jsou například gerontologie, psychiatrie a neurologie.

Toto zařízení nabízí dlouhou řadu různých služeb a poskytuje svým klientům maximální péči s ohledem na jejich momentální zdravotní stav. Příjemné prostředí se zajištěním veškeré potřebné péče, útulné pokoje a dostatek kvalifikovaných a zkušených odborníků jsou v domově se zvláštním režimem samozřejmostí. Naši klienti zde zkrátka naleznou vše, co právě potřebují.