I dámy holdují cyklistice

Co se týká cyklistiky, tato se nám už nejeden rok úspěšně vzmáhá. Na kole dnes jezdí už kdekdo, a to ať už se jedná o někoho, kdo tím chce utužit své zdraví, nebo naopak o někoho, pro koho je pohyb na rušných komunikacích doslova hazardem se zmíněným zdravím, ne-li dokonce životem.

cyklisti u pláže

Jízda na kole se zkrátka stává někdy módou a někdy také vyslovenou nutností. Nutností pak nikoliv proto, že by někam vůbec nejezdila veřejná doprava nebo že by se nenašel i pohodlnější způsob cestování, ale jednoduše proto, že je zejména ve městech takové kolo daleko rychlejší než auta, co chvíli stojící v kolonách na ucpaných silnicích.

Jenže co když dotyčná, a je jedno, zda slečna, mladá paní nebo už i docela dlouho mladá paní, z nějakého důvodu na kolo usednout nehodlá? Bolí ji nohy, nechce se zpotit či umazat nebo co já vím, z jakého důvodu ještě. To si kvůli tomu má tento druh jízdy spojující sport, zábavu a dopravu odříci?

Může. Ale také nemusí. Protože i pro takovou se řešení najde.
cyklistická přilba

Takovým řešením může být dejme tomu dámské elektrokolo se středovým pohonem https://www.ekobik.cz/244-damska-elektrokola. Tedy způsob, jak si dotyčná může hrát na cyklistku, ač touto zase až tak docela není. A to z toho prostého důvodu, že jí v jízdě na tomto typu dopravního prostředku více než vydatně pomáhá kromě vhodného tvaru rámu a lehké konstrukce i elektrický pohon, tedy motor.

Dotyčné tak stačí jenom vybrat si to pravé elektrokolo, jež jí bude maximálně vyhovovat. A to podle nejednoho kritéria:

                podle umístění pohonu

                podle estetického designu

                podle požadovaných funkcí

                podle velikosti

                podle jednoduchosti ovládání

                podle pohodlí při sezení

                podle příslušenství

                a podle prostředí, kde má být zmiňované elektrokolo používáno

Ovšem obávat se netřeba. Výběr je tu natolik široký, že jistě každá najde to pravé, to, co jí bude vyhovovat. A pak už stačí jenom šlápnout do pedálů. Nebo zapnout motor.