Péče o plechového drahouška se vyplatí

Inu, tak to je. A bůhví, že tomu ani jinak nebude. Jestliže po ničem muži moc netouží, pak stoprocentně touží po automobilu! Jako by se v nich probouzela touha po nekonečné svobodě a rozevlátých dálkách, které vedou odnikud nikam.

Samozřejmě, že potom musí přijít domů, kde budou mít čisté prádlo, teplou večeři a projevy respektu ze strany rodiny. Ale jen vozidlo je to, co potřebuje mnoho zájmu a péče z jeho strany.

Milé ženy, nedivte se a respektujte tuto nepochopitelnou úchylku Vašich protějšků, https://dspace.cuni.cz/bitstream/handle/20.500.11956/51948/BPBC_2011_2_11210_0_313921_0_126388.pdf%3Fsequence%3D2%26isAllowed%3Dy Ano, občas byste se chtěli stát alespoň na chvíli vozidlem Vašeho muže, abyste poznali tu pravou lásku a pochopení. Ale věřte, že oddanost Vašich mužů v péči o svého miláčka na parkovišti pod okny se vyplatí i Vám!
1. Neušklíbejte se, když muž pobíhá kolem vozidla s hadříkem, aby očistil skla, nebo poznávací značku.
2. Nezvedejte oči k nebi, když zapne světla a kontroluje, zda svítí.
3. Nepohlížejte na svého muže, jako na obtížný hmyz, když Vás požádá, abyste sešláply brzdu.
4. Nebuďte nevrlé, když otevírá kapotu, aby zkontroloval stav motorového oleje 10w40.

Vidíte? Už si pamatujete i olej 10w40, jak Vám stále dokola omílá odborné termíny, a stále dokola vysvětluje, proč zrovna to či ono potřebuje JEHO vozidlo!
Uvědomte si, že z dokonale připraveného vozidla profitujete i Vy!
Jestliže se Váš protějšek věnuje vozidlu poctivě, pak se nemusíte nikdy obávat toho, že automobil začne stávkovat. A to v tu nejnevhodnější chvíli. Však znáte zákony schválnosti.
Už jste někdy, milé ženy, zažily zadření motoru, protože vozidlo bylo ponecháno osudu bez dolévání motorového oleje 10w40? Pokud ne, pak máte velké štěstí. A s Vaší drahou polovičkou se toho ani nedožijete! S takovou péčí můžete kdykoliv nastoupit do vozu, nastartovat a pohodlně odjet na dalekou cestu.