Pohodlí na prvním místě


Když se řekne pohodlí, každý si představí něco jiného. Někdo vidí měkký gauč, někdo pohodlné křeslo a další vám řekne, že miluje sedací pytle. Tyhle vaky jsou poměrně nové v porovnání s ostatním zmíněným nábytkem a nabízí mnoho možností. Nejenže je můžete přenášet z místnosti do místnosti, protože jsou lehké, ale zároveň jsou cenově dostupnější.
Skvělé je, že si takovýto vak můžete vzít s sebou na zahradu a uvelebit se uprostřed květin a na čerstvém vzduchu za zpívání ptáků a čtení oblíbené literatury. Stejně tak se jedná o skvělé řešení, když k vám domů zavítá velká návštěva a není moc místa, kam si sednout, můžete nabídnout svoje nové pohodlné alternativy k sezení. Navíc se na jeden vak vejdou klidně i čtyři lidi.
puntíkatý beanbag
Pokud patříte mezi osobnosti s citem pro detail a interiérového designu, určitě vás potěší, že se prodávají v různých barevných kombinacích a samozřejmě i velikostech. A jestli si přejete mít nějaký přesně podle svých představ, určitě není problém, nechat si jeden nebo i více kusů vyrobit na míru.
Sedací pytle značky Beanbag DUO, které mají jedinečný vzhled přišly s další novinkou v tomto odvětví. Můžete si je totiž bez obav vzít do bazénu, když je zrovna venku obrovské teplo. S tím také souvisí, že se dají pohodlně otírat vlhkou houbou nebo jinou látkou, v případě zašpinění. Z toho tedy plyne, že na ně bez výčitek můžete posadit menší dítě a kdyby mu náhodou ukáplo nějaké jídlo, není se čeho bát.
pohodné křeslo
Další dokonalou vychytávkou nabízí možnost přizpůsobit pytel vašim potřebám. Pokud si například chcete sednout, můžete jej pomocí popruhů nastavit podle toho, zda se vám zrovna chce sedět nebo ležet.
Náplň je tvořena malými polystyrenovými kuličkami, která je bezpečně uzavřena pomocí trojího zapínání, které brání jakékoliv nehodě v podob vdechnutí nebo jinému. Kromě zabezpečení je tato náplň důvodem, proč sedací vak drží svůj tvar a velikost. Stačí se pohodlně usadit a poté si už nemusíte dělat starosti, že by se vaše dokonalé místečko, jakkoliv pohnulo.