Vločkovač

Že nevíte, co je to vločkovač? Pak jste rozhodně na správné adrese. Dnes se o něm dozvíte vše podstatné. Bude ale nejlepší, pokud začneme přímo od začátku.
Vločkovač by se dal považovat za přípravek z chemie, který se nejvíce používá do bazénu. Jeho cílem je odstranit i ty nejmenší nečistoty vůbec.
Jeho funkce je v tom, že na sebe váže i ty nejmenší nečistoty, které dokázaly protéct bazénovou filtrací. Díky němu se veškeré nečistoty vysráží do částeček, které už jsou větší, a filtrace je díky tomu bude schopna pojmout. Vyčistit bazénovou vodu od malých nečistot ještě nikdy nebo jednodušší.
Je doporučeno používat jej alespoň jednou týdně. Díky jeho funkci bude navíc bazénová voda projasněna.potápění
Pokud chcete co nejrychleji odstranit nečistoty z vašeho bazénu, pak vám doporučujeme si vločkovač pořídit. Sami uvidíte, že s výsledkem budete naprosto spokojeni. Jeho cena je naprosto příznivá.
Použití je jak do vnitřních tak i venkovních bazénů. Dá se ale použít i do vířivek.
Práce s vločkovačem je opravdu snadná. Hravě to zvládne každý. Stačí jen, když jej nalijete do plováku. Filtrace by měla být zapnutá a to z toho důvodu, aby byla voda v pohybu. Je třeba, aby běžela alespoň patnáct minut. Vodu je poté dobré nechat v klidu a to alespoň přes noc. Všechny nečistoty budou vysráženy na dno bazénu. Usazeniny je možné odstranit pomocí vysavače nebo filtrace.plavání v bazénu
Co se týká dávkování, je třeba přípravek rozmíchat v nádobě a poté dát do plováku. Nejlepší bude, pokud budete dávat čtyři polévkové lžíce jednou za týden.
Pokud dojde k předávkování vločkovače, nemusíte zoufat. Stačí jen, aby se bazén zašpinil a to alespoň z části. Vločkovač na sebe poté naváže další nečistoty a odplaví se.
Není se tedy třeba vůbec ničeho obávat. Vše se dá snadno a jednoduše vyřešit.
Pokud byste chtěli znát nějakou alternativu, pak je to projasňovač vody.